תקנון:

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון נקבה אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. אתר וגנר סטודיו (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר לרכישת תכשיטי אופנה, זהב ויהלומים והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר דנה וגנר תכשיטים ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מוגנר סטודיו. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 2. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכן בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

 1. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמשת באתר.
 2. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של וגנר סטודיו ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראי סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 3. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמשת ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלה או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלה, כתובת ה IPללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולשת.

 1. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר וגנר סטודיו.
 2. מכירה באתר תתאפשר רק למי שמלאו לה או לו 16+ עם אשראי על שמו/ה או קטין/ה באישור אפוטרופוס.
 3. אחריות  

החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מן הפורומים, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא בפורום הוא על המשתמש/ת בלבד.

 1. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשות רשומות ומנויות) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשות וניתוח תנועת הגולש/ות, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשות המחוברות לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולשת או כל פרט מזהה אחר.

12 . איזור שיפוט

בעת שאתן עושות שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתן מסכימות להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

זמן אספקה ותנאים נוספים בעת הקניה:

משלוח עד הבית

המשלוח יגיע אליך עד הבית באמצעות שליח ללא עלות תוך 5 ימי עסקים מעת קבלת מייל המודיע על כך שסיימנו להכין עבורך את ההזמנה שלך. אנו מכינים את הפריטים בעבודת יד מוקפדת ביותר לפני הגעתו אליך. צריכה את הפריט מוקדם יותר? אנא אל תהססי לפנות אלינו בנייד-  055-561-1552 או במייל info@wagner-studio.com  

איסוף עצמי

לאחר שקיבלת מאיתנו הודעה במייל/טלפון כי החבילה מוכנה, ניתן לתאם הגעה לסטודיו שלנו ברחוב אריק לביא 1 נתניה

החלפת פריט

במידה והרכישה נעשתה באתר, ניתן להחליף ללא בעיה. יש לשלוח את הפריט אלינו בתוך 10 ימים מיום קבלת הפריט ובתנאי שלא נעשה בו שימוש\אין בו נזק והוא מוחזר באריזתו המקורית כולל הקופסא. תקבלי מאיתנו קרדיט לאתר בסכום מלא

ניתן להחליף את הפריט באמצעות שליח עד הבית פעם אחת ללא עלות. לאחר מכן עלות ההחלפה הינה 20 ש"ח לכיוון

ניתן לשלוח את החבילה באמצעות דואר רשום לסטודיו בכתובת: אריק לביא 1 נתניה או לתאם הגעה מראש. לאחר שקיבלנו את הפריט, אנו נעדכן אותך כי הוא התקבל ותוכלי להחליף את הפריט ולקבל תמורתו זיכוי כספי לשימוש באתר (קופון) ובו שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום ששולם במלואו

החזר כספי

במידה ואת מעוניינת בביטול עסקה לפני שהפריט הגיע אליך, אנא צרי איתנו קשר במייל של שירות הלקוחות שלנו ונשמח לעזור:

info@wagner-studio.com  

לאחר קבלת הפריט:

ניתן לבטל את העסקה תוך 14 יום מיום קבלת המוצר בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981

יש לוודא שלא נעשה כל שימוש בפריט שהוחזר ושלא נפל בו שום פגם/נזק

 החזר כספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט אך ורק לכרטיס

האשראי או חשבון הפייפאל שממנו בוצעה ההזמנה

הזמנות אישיות

הזמנות אישיות אינן ניתנות להחלפה או החזרה ולא יינתן החזר כספי בגינן

 אפשרויות החזרת הפריטים

ניתן להחזיר באמצעות שליח בעלות של 30 ש"ח. תכשיטים מקולקציית הזהב 14 קראט יאספו ממך ללא עלות באמצעות שליח. 

.באמצעות דואר רשום עם מספר מעקב. לא יינתן זיכוי או החזר כספי בעבור עלות המשלוח

או בהגעה לסטודיו בתיאום מראש

-תכשיטי זהב ניתנים להחזרה\החלפה באמצעות שליח או הגעה לסטודיו בלבד-

בכל מקרה יש ליצור איתנו קשר במייל info@wagner-studio.com  הודיע על כוונת החזרת הפריט